O Nas

Centrum Języków Obcych jest jednostką ogólnouczelnianą UNIWERSYTETU KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE wspomagającą proces kształcenia.

CJO prowadzi lektoraty języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego na wszystkich kierunkach studiów. Szczegółowe informacje – patrz INFORMACJE DLA KANDYDATÓW  patrz INFORMACJE DLA STUDENTÓW

Uczestnictwo w lektoratach prowadzonych w Centrum umożliwia osiągnięcie poziomu zgodnego ze standardami określonymi w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).

Na studiach I stopnia lektoraty rozpoczynają się od II semestru I roku studiów i kończą egzaminem po IV semestrze. Obejmują one 110 godzin rozłożonych na 3 semestry (40 + 40 + 30 godzin) na studiach stacjonarnych, oraz 90 godzin rozłożonych na 3 semestry (30 + 30 + 30 godzin) na studiach niestacjonarnych (poza kierunkiem Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna).

Na studiach II stopnia (stacjonarnych i niestacjonarnych) CJO prowadzi specjalistyczny lektorat w wymiarze 15 godzin na poziomie B2+, w ramach którego odbywają się kursy Język do celów akademickich i Język na rynku pracy.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, którą możesz poznać TUTAJ.